Tellimisinfo

Soovime, et meie e-poes oleks Teil mugav ja lihtne oma ostu sooritada.

Meie valmistatud tooted valmivad käsitööna, seega on unikaalsed ja iga toode on veidi omanäoline. Tooted on juba kokku pandud ja kohe mängimiseks valmis.

Tellimuse esitamisel palume lugeda alljärgnevat infot

Tellimuse vormistamine nukukodu e-poes palume:

 1. Täita kõik infoväljad ja esitada andmed korrektselt - sellest sõltub tellimuse ja kauba turvaline toimetamine Teieni.
 2. Veenduda enne ostu sooritamist, et olete kõiki tooteid sisestanud soovitud koguses.
 3. Juhul kui soovite, et toode/tooted jõuaksid Teile kohale Teile sobilikul ajal (enne jõule või enne sünnipäeva), siis palume kirjutada kättesaamise kuupäev "jätke teade" lahtrisse. 
 4. Valida soovitud transpordiviis ning oodata tellimuse kinnitust Teie poolt esitatud e-posti aadressile.
 5. Kõikide tellimuste täitmise eelduseks on makse laekumine meie arveldusarvele Margus Jõesaar EE261010022074214007

Tellimuse täitmine 

 1. Kui Teie soovitud kaup on laos, saame tellimuse täita üldjuhul 5 tööpäeva jooksul peale makse laekumist.
 2. Kui kaupa hetkel laos ei ole,  saate tellimuse ilusti vormistada ja meie täidame tellimuse 5 kuni 15 päeva jooksul. Anname Teile ühe päeva jooksul teada eeldatava tarneaja.
 3. Juhul kui Teie poolt soovitud kauba kättesaamise kuupäev on hilisem (märkustesse lisatud info), siis täidame tellimuse vastavalt Teie poolt soovitud kuupäevaks.

Transport ja maksumus  DPD

Kõik tooted (v.a. kui tellite ainult nukumööblit või nukuhälli), toimetame kohale DPD kulleri teenust kasutades koju kätte. ( http://www.dpd.com/ee) . Kulleriga saatmine üle Eesti maksab 7 euri, mis tuleb tasuda meie arvele. 

 1. Tooted (nukumööbel või nukuhäll jt. ), mille mõõdud on väiksemad kui pikkus 64 cm, kõrgus 38cm ja laius 38cm saadame Teie poolt valitud sobivasse Omniva pakiautomaati. Omniva teenust kasutades maksab saatmine 4 euri, mis tuleb tasuda meie arvele.
 2. Võimaluse korral võite ka ise tellitud kaubale järgi tulla, selleks eelnevalt meiega kokkuleppides tel.  55924457  (Margus ) või siis kirjutades meie e-posti nukukodu@hot.ee 
 3. Tooted toome kohale tasuta, kui elate Jõgevamaal.

Tellimuse tühistamine

Kui meie toode ei vasta Teie ootustele, palume meiega ühendust võtta 14 päeva jooksul. Kauba ostame tagasi eeldusel, et kaup on kasutamata ja korrektne. Raha tagastame kliendile arveldusarvele. Info telefonil 55924457 Margus või meie e-posti aadressil nukukodu@hot.ee

Pretensioonid

Kõik pretensioonid lahendame vastavalt Võlaõigusseadusele. Võtke meiega ühendust ja leiame mõlema osapoole jaoks sobiliku lahenduse.

Omaltpoolt soovitame meile helistada või kirjutada e-posti aadressile, et saaksite just Teid huvitava toote kohta infot.

Soovime Teile toredaid oste ja lahedat mängurõõmu

Nukukodu pere 

mob. 55924457 Margus 

e-post: nukukodu@hot.ee