4 laos

Automaja JAN

139.00

Rating
0 out of 5

Kes on täna võidusõidus tšempion? Selgitame välja! Automajaga Jan saab teha vingelt pikki liuglemisi, harjutada parkimist, tõusta pjedestaalile, parkida helikopterit ja mida iganes fantaasia veel silme ette toob! Automajas on kõige lahedam mängida mudelautodega – sellel on kaherajaline liurada, kust saab autodega alla lasta ja teha sõpradega võistlus, kelle auto kaugemale rallib. Autodele on majas mitmeid parkimiskohti, kus võistlejad saavad parkimisel osavust näidata. Lisaks on palju huvitavaid ja lahedaid autode peidukohti. Tšempionile on mõnus kiik, kus saab puhata ja jälgida kaasvõistlejaid.

Automaja on valmistatud tugevast, 18 mm paksusest kuuseplaadist ning viimistletud ainult looduslikke õlisid ning vahasid sisaldava Osmo õlivahaga.

NB! Üldiselt on automaja detailide värvideks roheline-punane-oranž, ent kui soovid mõnd muud lahendust, siis anna julgelt teada! Võimalik on valida kas naturaalset puiduvärvi, eri värvi või ühte värvi detailid. Tellimust esitades märgi lihtsalt lisainfo lahtrisse, mis värvi detaile soovid.

Automajal on:

  • liurada
  • helikopteri plats
  • trepid
  • autode parkimisplatsid eritasanditel
  • kiik

Automaja mõõdud:
laius 90 cm x kõrgus 50 cm x sügavus 50 cm

Automaja tarneaeg on 4 tööpäeva.

4 laos

X