Puidust legolaud

99.00

1 laos (saab järeltellida)

Naturaalsest puidust legolaud on lastetuppa otsekui loodud! Maheda puiduse mustriga mööblit on kerge sobitada igasse interjööri ning puit kui looduslik materjal on igati tervisesõbralik ja kauakestev.

Mis vanuses lastele legolaud sobib, mõtlete? Siin pole piire! Nii kaua, kuni jagub mängulusti ja käsi veel legoklotse kokku paneb, seni täidab laud oma otstarvet. 🙂

Meie esimene legolaud sündis tegelikult väga spontaanselt, kui hakkasime koos pojaga laua taga legosid laduma. Lihtsast nokitsemisest sai aga mitmetunnine fantaasiapuhang! Lapsevanemana oli meel kõige rõõmsam selle üle, et laps sai eemal olla telefonist ja arvutimängudest. Teha midagi ISE, oma kätega, kasutades OMA kujutlusvõimet. Legodest ehitamise juurest läksin otsejoones töötuppa ja meisterdasin ühe hooga spetsiaalse legolaua, et muuta legodega möllamine veel mõnusamaks ja mugavamaks.

Komplekti kuuluvad:

  • laud pikkusega 120 cm, kõrgusega 50 cm ja laiusega 40 cm
  • legokast sügavusega 20 cm ja laius 40cmx26cm (siia peaks ikka päris palju legosid ära mahtuma!), legokasti saab laua seest ära võtta ja kasutada ka eraldiseisvana
  • kaks legoplaati

NB! Toolid ei kuulu komplekti, aga soovi korral meisterdame need ka kohe valmis! Armsate südamekujuliste kaunistustega tooli hind on 25 €.

Nii laud kui ka toolid on valmistatud tugevast, 18 mm paksusest kuuseplaadist ning viimistletud ainult loodusliku õlivahaga.

Soovid lauda teiste mõõtude või värvidega? Anna teada! Kuna teeme kõike käsitööna, siis kõik on võimalik! 🙂 Saada meile päring läbi kodulehe või kirjuta info@nukukodu.ee.

Pange koos perega oma kujutlusvõime ja soovid legolaual meisterdades proovile ja vaadake, kui ägedad asjad välja tulevad! Saatke ka meile pilte tehtud töödest! 🙂

1 laos (saab järeltellida)

Title

Go to Top